Contact

immo te koop en te huur Anzegem

Tel: 056 / 722 180

Fax: 056 / 728 487
Email: info@maesconceptimmo.be

Web: www.maesconceptimmo.be

 

Kantoor

Nieuwpoortstraat 14 - 8570 Anzegem

Rino Maes Concept Immo Anzegem


Rino Maes - BIV 507.419
rino@maesconceptimmo.be

Dominique Maes-Naessens
dominique@maesconceptimmo.be

Sharon Goemaere
sharon@maesconceptimmo.be

Saskia Casaert - BIV 510.445
saskia@maesconceptimmo.be

Philippe Van Peteghem
philippe@maesconceptimmo.be

Greet Decorte
greet@maesconceptimmo.be
 


Openingsuren


Maandag tot vrijdag van 8u30-12u30
en van 13u30-17u30.

Op woensdag van 8u30 – 12u30.
Op vrijdag tot 17u.
Zaterdag: op afspraak
 


Algemene gegevens


BIV nrs: 507.419 - 510.445

KBO nummer: BE 0897 650 272

Rekeningnummer: LBK: BE 12 1030 2349 5892

Rekeningnummer: Fortis: BE 60 0015 5308 3770

Aansprakelijkheidspolis: AXA verzekeringen polis 730390172458

Derdenrekeningnummer: Fortis BE 24 0016 5122 5138

Lid van  CIB

Onderworpen aan de deontologische code BIV: www.biv.be

 

* Verplicht

Onze referenties Bekijk alles

Maes Concept Immo

Voor kopen / verkopen / huren of verhuren kan u steeds terecht bij ons gemotiveerd team. Indien u voor Maes Concept Immo kiest, dan kan u rekenen op een onvoorwaardelijke inzet tot succes.

Neem de tijd om deze website te doorgronden, u te overtuigen van onze kunde en neem vrijblijvend contact met ons op. Wij zijn steeds bereikbaar, online binnen de 24 uur, planning bezoek binnen de 24 uur.

Volg ons op Facebook, Twitter